دهمين نمايشگاه لوستر و لوازم خانگي در كرمانشاه گشايش يافت

دهمين نمايشگاه  لوازم خانگي، لوستر و چراغهاي تزييني با حضور تعدادي از نمايندگان توليد و فروش اين وسايل در كشور، در كرمانشاه گشايش يافت.

روابط عمومي شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان كرمانشاه اعلام كرد: اين نمايشگاه در فضاي دو هزار متر مربع در محل دايمي نمايشگاه هاي كرمانشاه واقع در انتهاي بوستان شاهد اين شهر برپا شده و تا دوم خرداد ماه سالجاري براي بازديد و خريد عموم داير است.
بنفشه اماميان با بيان اينكه 500 متر مربع از كل فضاي نمايشگاه به فرش و تابلو فرش دستباف و 500 متر نيز به لوستر و چراغهاي تزييني تعلق دارد، افزود: برندهاي معروف لوازم خانگي در يك هزار متر مربع ديگر اين نمايشگاه، محصولات خود را ارايه خواهند داد.
وي ادامه داد: در اين نمايشگاه فرش و تابلو فرشها محصول استانهاي يزد، كاشان و تبريز و لوستر و چراغهاي تزييني همگي محصول توليدكنندگان استان تهران هستند.
اماميان با اشاره به تخفيف 10 تا 15 درصدي فروش محصولات اين نمايشگاه ، گفت: در نمايشگاه ياد شده تنها فرش، تابلو فرش و لوستر و چراغهاي تزئيني به فروش مي رسند و مابقي محصولات تنها براي بازديد مردم است.
وي گردآوري مجموعه اي از بهترين برندهاي توليد وسايل خانگي و تزئيني در يك مكان واحد ، تسهيل خريد مردم و حمايت كارخانجات توليدي از نمايندگيهاي وسايل خانگي در استان كرمانشاه را از جمله اهداف اين نمايشگاه عنوان كرد.
اماميان در پايان ساعات بازديد از اين نمايشگاه را 16 الي 20 بيان كرد و گفت: در روزهاي تعطيل اين نمايشگاه صبحها نيز از ساعت 9:30 الي 12 براي بازديد عموم داير است.