دهمین نمایشگاه لوستر و لوازم خانگی در کرمانشاه گشایش یافت

دهمین نمایشگاه  لوازم خانگی، لوستر و چراغهای تزیینی با حضور تعدادی از نمایندگان تولید و فروش این وسایل در کشور، در کرمانشاه گشایش یافت.

روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان کرمانشاه اعلام کرد: این نمایشگاه در فضای دو هزار متر مربع در محل دایمی نمایشگاه های کرمانشاه واقع در انتهای بوستان شاهد این شهر برپا شده و تا دوم خرداد ماه سالجاری برای بازدید و خرید عموم دایر است.
بنفشه امامیان با بیان اینکه ۵۰۰ متر مربع از کل فضای نمایشگاه به فرش و تابلو فرش دستباف و ۵۰۰ متر نیز به لوستر و چراغهای تزیینی تعلق دارد، افزود: برندهای معروف لوازم خانگی در یک هزار متر مربع دیگر این نمایشگاه، محصولات خود را ارایه خواهند داد.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه فرش و تابلو فرشها محصول استانهای یزد، کاشان و تبریز و لوستر و چراغهای تزیینی همگی محصول تولیدکنندگان استان تهران هستند.
امامیان با اشاره به تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی فروش محصولات این نمایشگاه ، گفت: در نمایشگاه یاد شده تنها فرش، تابلو فرش و لوستر و چراغهای تزئینی به فروش می رسند و مابقی محصولات تنها برای بازدید مردم است.
وی گردآوری مجموعه ای از بهترین برندهای تولید وسایل خانگی و تزئینی در یک مکان واحد ، تسهیل خرید مردم و حمایت کارخانجات تولیدی از نمایندگیهای وسایل خانگی در استان کرمانشاه را از جمله اهداف این نمایشگاه عنوان کرد.
امامیان در پایان ساعات بازدید از این نمایشگاه را ۱۶ الی ۲۰ بیان کرد و گفت: در روزهای تعطیل این نمایشگاه صبحها نیز از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲ برای بازدید عموم دایر است.